Portföy

COLDWELL BANKER AS GAYRİMENKUL KİMDİR?

Coldwell Banker AS Gayrimenkul, güçlü, alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla Gemlik/Bursa bölgesinde hizmet veren Gayrimenkul Pazarlama Ofisi’dir.

Coldwell Banker, Colbert Coldwell ve Arthur Banker tarafından 1906 yılında kurulmuş dünyanın ilk Gayrimenkul Pazarlama Firması’dır, 110 yılı aşkın deneyim, 6 kıtada, 10 bini aşkın ofis, 100 bini aşkın Gayrimenkul Profesyoneli ile hizmet vermektedir. Gayrimenkul satışında dünya lideridir. AS Gayrimenkul Türkiye'deki sayısı sürekli yeni franchise işletmeleriyle artmakta olan ofislerinden biridir. 

Uzmanlık alanlarımız; konut ve lüks konut, arazi alım-satım, işyeri satış/kiralaması, proje satışı, ticari gayrimenkuller (Fabrika, depo, dükkân, ofis, plaza, AVM, çiftlik)

Uzmanlık alanlarına ve uzmanlık bölgelerine göre konuya hâkim Gayrimenkul Danışmanları, ekip halinde sonuç odaklı çalışır, bu hizmetleri verirken yüzde yüz müşteri memnuniyetini benimser.

Misyonumuz, gayrimenkullerin Satış/Kiralama işlemlerini bölgenin en prestijli ofisi ile kendini işine adamış Coldwell Banker Profesyonelleri ile dürüstlük ilkesinden asla taviz vermeden, müşteri memnuniyeti odaklı sonuçlandıran kurum olmak.

Vizyonumuz, sürekli değişen yaşam şartlarına uygun gayrimenkul çözümleri üretmek, dünyadaki Coldwell Banker Ofisleri’nin uygulamalarını ülkemize uyarlamak, satış hacmini genişletmek, satış ağını genişletmek, gayrimenkul profesyoneli sayımızı artırmak,proje ofisleri açmak, kentsel dönüşüm konusunda danışmanlık ve aracılık yapmaktır.

Değerlerimiz, Güven, İnovasyon, İşbirliği, Müşteri Odaklılık, Profesyonellik.

KEŞİF, ANALİZ, DEĞERLEME SONUCU, DOĞRU FİYAT İLE ALAN DA KAZANIR, SATAN DA… YANILMAZSINIZ!.

Bu mülkün satışında tek yetkili Coldwell Banker AS ofisine ait olup, tüm meslektaşları ile paylaşıma açıktır.

As Gayrimenkul olarak 1988 yılından bu güne siz değerli müşterilerimize dürüstlük ilkemizden taviz vermeksizin hizmet vermekteyiz.

Ekibimiz
MUSTAFA KARA
Şirket Yetkilisi
uğur ünal
Gayrimenkul Danışmanı
Hakkımızda Şirketimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkındahakkında detaylı bilgi.Şirketimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkındahakkında detaylı bilgi. AS EMLAK İNŞAAT DEKORASYON,Emlak, Komisyoncu, Emlak Ofis, Daire, Site, Kooperatif, Villa, Yalı, Köşk, Kosk, Yali, Müstakil, Ev, Mustakil, Ofis, Depo, Dukkan, Dükkan, Fabrika, Otel, Restorant, Restaurant, Bina, Konut, Turistik, Tarla, Sanayi Arsası, Arsa, Satılık, Satilik,Devir, Devre, Mülk, Mulk, Apartman, Restoran, Plaza AS EMLAK İNŞAAT DEKORASYON Şirketimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkındahakkında detaylı bilgi.Şirketimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkındahakkında detaylı bilgi.