MUSTAFA KARA
Şirket Yetkilisi
+90 0532 3379710
+90 0224 5134081
uğur ünal
Gayrimenkul Danışmanı
+90 536-785 75 32
+90 224-513 40 81
AS Emlak’ta Finansal Danışmanlık Farkını Yaşayın

AS Emlak müþteri memnuniyeti odaklý hizmet politikasý , her zaman güncel geniþ portföyü,gayrimenkul alým-satým-kiralama öncesi ve sonrasý danýþmanlýðý , emlak sektöründe güvenilirliliði ile hizmetinizdedir.

AS Emlak ve İnşaat

Ýnþaat ve tadilat iþlemlerinizi hiç sýkýntý çekmeden en iyi kalitesiyle yardýmcý olmaktayız.Atölyemizde istediðiniz tasarýmlarla evinizin her köþesinde(yatak odasý takýmlarý,salon takýmlarý,mutfak dolaplarý,masa sandalye….) modern objeler oluþturabiliriz. Neden AS Emlak? Hiçbir zaman görevinin müþteriye gayrimenkul bulmak ile bittiðini kabul etmeyen AS Emlak , finansal danýþmanlýk ( Kredi Ýþlemleri , Mortage vs. ) tadilat iþleri gibi alým–satým-kiralama öncesi ya da sonrasý her türlü konuda danýþmanlýk hizmeti de vermektedir. AS Emlak müþteri taleplerini iyi analiz ederek , müþterilerine istenilen kriterler dýþýnda yer göstermemeði politika haline getirmiþ, böylece müþterilerinin boþa zaman kaybetmesini önlemiþtir.

Hizmetlerimiz Firmamızın verdği hizmetlerin listesi AS EMLAK İNŞAAT DEKORASYON,Emlak, Komisyoncu, Emlak Ofis, Daire, Site, Kooperatif, Villa, Yalı, Köşk, Kosk, Yali, Müstakil, Ev, Mustakil, Ofis, Depo, Dukkan, Dükkan, Fabrika, Otel, Restorant, Restaurant, Bina, Konut, Turistik, Tarla, Sanayi Arsası, Arsa, Satılık, Satilik,Devir, Devre, Mülk, Mulk, Apartman, Restoran, Plaza AS EMLAK İNŞAAT DEKORASYON Firmamızın verdği hizmetlerin listesi